Koncert Postman!

miejsce:
Trzeci Księżyc Lokalne Bistro, Kazimierz Dolny, Mały Rynek 1
bilety:

Postman, a właściwie Kostiantyn Pochtar, co po ukraińsku oznacza ni mniej ni więcej a Kostiantyn Listonosz, jest ukraińskim muzykiem, multiinstrumentalistą i songwriterem. Swoje życie dzieli między Kijów i Wrocław. Korzeni jego twórczości należałoby szukać w latach 60-tych, jednocześnie jego muzykę możemy nazwać nowoczesnym miejskim folkiem - w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Chociaż podczas występów na żywo gitara akustyczna jest jego głównym medium, nagraniom studyjnym nie brakuje ornamentyki - okraszone są elementami folk-rocka czy psychodeli.

Od 2017 roku jeździ po całej Europie z koncertami, od Ukrainy, przez Szwajcarię, Niemcy po Holandię, gościł na wielkich festiwalach (Sziget, OFF Festival, CieszFanów, Zaxidfest, Sopot Songwriter Festival, Hedonism, Wianki, Ars Cameralis, Łódź Songwriter Festival, Opole Songwriters Festival) oraz w małych klubach - w miasteczkach i wsiach. Zimą ukaże się trzecia studyjna płyta Postmana zatytułowana "Still Life".

Swoje koncerty prowadzi w języku polskim a jest mistrzem opowieści - potrafi rozbawić do łez, ale też wzruszyć i dać do myślenia…

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Postman
artyści:
Postman
Postman - muzyk, multiinstrumentalista, kompozytor, piosenkarz i songwriter. Od 2017 roku koncertuje po całej Europie - od Ukrainy po Holandię. Gościł zarówno na wielkich festiwalach: Zaxidfest, Hedonism, Wianki, Ars Cameralis, Opole Songwriters Festival, jak i w małych klubach w miasteczkach i na wsiach. Supportował takie zespoły jak: Warhaus, Seafret, Flunk, Pustki czy duet Paula i Karol. Przed rokiem ukazała się druga studyjna płyta artysty, zatytułowana City Freak. Śpiewa w języku angielskim i ukraińskim. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Koronawirus
lubelskie